14. října - 18. října

Ředitelství školy oznamuje, že ve středu 23. října bude z provozních důvodů (odstávka elektrické energie) uzavřena základní škola, mateřská škola, školní jídelna i školní družina. Nebude zajištěno ani vaření cizím strávníkům.

V Podolí dne 11. 10. 2024 Mgr. Jana Pytelová, ředitelka školy

Český jazyk: máme hotovo – pracovní sešit po str. 17

Nové učivo: Druhy vět – věta rozkazovací, věta přací

Čtení: společná četba Z deníku kocoura Modroočka,

Nová četba – Čítanka str. 64 - 68

Prosím o kontrolu četby – Čítanka + vlastní knížka doma. Čtení nahlas – i doma, při čtení máme záložku, která nám pomáhá sledovat text.

Psaní: psaní písmen – O,o, A, a, d, ď

Matematika: máme hotovo – pracovní sešit po str. 34/4

Nové učivo: počet do 20, slovní úlohy, geometrie – body, osa souměrnosti. Píšeme každý den procvičování      do 20. Za jeden špatně vypočítaný příklad děti vymyslí 3 příklady a vypočítají.

Prvouka: máme hotovo – po str. 13

Nové učivo: Výlet, savci v lese, Opakování – stromy, keře, les

Zde na stránkách školy byla vytvořena nová fotogalerie s fotkami oblečení a bot, ke kterým se nikdo z dětí nehlásí. Prosím, podívejte se na fotky, zda některé z vystavených věcí nepoznáte. Věci, o které se nikdo nepřihlásí, věnujeme charitě.